בסמוך לנמל המתפתח: כ 600,000- תיירים בשנה צפויים להגיע באוניות קרוזים, בנוסף לתיירים שישהו בבתי מלון וימלאו את הרחובות הסובבים את הנמל. עם אזורי תרבות ובילוי, אזורי קמעונאות ושלל אטרקציות ייחודיות, נמל חיפה צפוי להיות מוקד עליה לרגל עבור תיירים מהארץ ומהעולם. חלק מהמקומות שעתידים להפתח בקרבת המלון:

אזור קמעונאות פרימיום על חוף הים עם מותגים בינלאומיים, שוק ״שרונה מרקט״ מקורה בסגנון כפרי, קולנוע, אקווריום, לגולנד, דיוטי פרי,  מתחם מסעדות, מתחם VR , הארד רוק קפה וחיי לילה, ועוד….

בשותפות עם שיכון ובינוי נדל”ן. פרויקט פינוי בינוי על מתחם בגודל 49 דונם בשכונת נווה שרת שבצפון תל אביב. עיריית תל אביב הצטרפה אלינו כיזמית התכנית.

 

לחץ כאן לאתר חברת שיכון ובינוי

בית מלון עירוני שיכלול 70 חדרים ושטחי ציבור בסטנדרט גבוה

חדרי המלון תוכננו ועוצבו בקפידה כדי למקסם את חוויית השהייה של לקוחותינו, ולהעניק אווירה נעימה, במרחב של שלווה וחיבור אל ההוויה המקומית.

בניין בוטיק מיוחד באחד הרחובות המתפתחים ביותר במתחם התחנה המרכזית. החברה הצליחה למקסם את זכויות הבניה בשטח קרקע קטן ולבנות בניין בן 24 יחידות, כולן עם חניות צמודות.

בניין בוטיק חדש באזור שוק לוינסקי ורחוב העלייה,

הבניין כולו מושכר ומהווה עוגן כלכלי קבוע לחברה.

בניית הפרויקט הייתה מורכבת עקב הצפיפות באזור וכן, קירות משותפים עם שני בניינים צמודים – דבר שהצריך עבודה עם כלים מיוחדים וביצוע חלק מהריסת הבניין הישן באופן ידני.

הפרויקט מייצג את החשיבה היצירתית של החברה והיכולת למקסם זכויות בניה.

החברה התקשרה בעסקה בנוגע למגרש שהבעלות בו התחלקה בין 3 בעלים שונים, רכשה זכויות של חלק מהבעלים והתקשרה בעסקת קומבינציה עם הבעלים הנותרים, וכן, ניהלה משא ומתן ורכשה מעיריית תל אביב חלקת השלמה, אשר נוצרה כתוצאה משינוי בדרכים. הכל כדי למקסם זכויות בניה. הפרויקט כולל כ 30 יחידות.

בניין בוטיק בן 5 קומות עם 19 יחידות ייחודיות. תמהיל היחידות כולל דירות גן, דירות 3 חדרים, דירת פנטאהוז, דירת דופלקס ו-2 חנויות.הבניין ממוקם באחד הרחובות השקטים ביותר באיזור בנגישות מקסימאלית לכל הכיוונים.

מפרט הבניין כולל חנייה לכל דירה, בניית המרתף בפרויקט זה הייתה  מורכבת במיוחד, נבנה מרתף בשיטת * – יציקת תקרת המרתף, ביצוע חיזוקים ורק לאחר מכן חפירת מרתף לעומק של 11 מטר באמצעות כלים קטנים. המרתף כולל 19 חניות במכפילי חניה – מיקסום השטח, מרפסות שמש גדולות וכן מפרט דירתי איכותי.

בזכות יכולות הניהול והידע הרב, הפרויקט עבר ביעילות מרבית את שלבי האישורים והתכנון לשלבי החפירה והבנייה ואת שלבי השיווק עד למכירה כוללת את אכלוס של הפרויקט.

עתידים ישראל ממקדת את פעילותה היזמית בתוך התחנה המרכזית מתוך אמונה כי זהו אחד היעדים הנדל”ניים האטרקטיביים ביותר של תל אביב.

מתוך השקפה זו, החברה מקימה פרויקט ברחוב נווה שאנן המיתולוגי שנמצא במוקד התכנון האזורי והופך להיות מדרחוב שוקק חיים כפי שהיה בעברו הרחוק. גם בפרויקט זה מוקסמו הזכויות ונבנות 24 יחידות על שטח קטן.

עתידים ישראל רכשה את הנכס, ומקסמה את זכויות הבנייה באמצעות הסכמי שיתוף עם בניינים סמוכים, כך שכל פינת רחוב הגדוד העברי ורחוב צ’לנוב תתחדש בתנאים אותם יצרה החברה באותם הסכמים.

לאחר הוצאת היתר הבניה, החברה מכרה את הנכס לקבוצת משקיעים אשר בימים אלה מקימים את הבניין שהחברה אישרה.

3 יחידות דיור יוקרתיות בשכונת שיכון דן, על מגרש שנרכש בשנת 2005 . היחידות עברו תכנון אדריכלי מיוחד תוך שילוב ייחודי בין שימושיות לעיצוב מודרני ועכשווי.

3 יחידות דיור יוקרתיות בשכונת שיכון דן, בבנייה עצמית של מנכ”ל החברה , על מגרש שנרכש בשנת 2005. היחידות עברו תכנון אדריכלי מיוחד תוך שילוב ייחודי בין שימושיות לעיצוב מודרני ועכשווי.